Polish

Analytics
Patryk Choroś 0
Wykrywanie ryzyka występowania nadużyć w sektorze publicznym - przykłady wdrożeń

Podniesienie efektywności, sprawność w działaniu i skrupulatność w wypełnianiu nałożonej misji społecznej oraz regulacji to podstawowe korzyści z kompletnego wdrożenia platformy wykrywania nadużyć. W poprzednich artykułach cyklu poświęciliśmy uwagę najlepszym praktykom w budowaniu analitycznego wsparcia dla wykrywania i analizy nadużyć, oceny ryzyka nieprawidłowości i równoczesnego wykorzystania tych narzędzi do wspierania

Analytics
Patryk Choroś 0
Wykrywanie ryzyka występowania nadużyć w sektorze publicznym - przystępność wykorzystywanych narzędzi

Doświadczenie i wiedza merytoryczna nie zawsze idą w parze z kompetencjami technicznymi i statystycznymi. Przystępność i różnorodność użytkowników, metod i narzędzi jest przewagą w walce z nadużyciami. Platforma analityczna wspierająca wykrywanie nadużyć musi być zbudowana w sposób pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał wiedzy pracowników.

Analytics
Patryk Choroś 0
Wykrywanie ryzyka występowania nadużyć w sektorze publicznym - dopasowanie do zmienności zjawisk niepożądanych

Zmieniające się prawo, regulacje i zasady codziennie są atakowane przez równie elastycznych przestępców. Rozbudowany arsenał metod analitycznych pozwala dopasowywać się do zmieniających się warunków biznesowych: realizowanych zadań, prawa, procesów biznesowych i adaptujących się do tych zmian grup przestępczych i osób dokonujących nadużyć.

Analytics
Łukasz Kotalla 0
Smart Water

Zaopatrywanie w wodę mieszkańców i odprowadzanie nieczystości to przykłady zadań własnych od lat ustawowo spoczywających na barkach samorządów. W tym celu większość z nich powołała dedykowane spółki prawa handlowego z większościowym udziałem samorządu, które na co dzień dbają o jakość naszego życia.

1 2