InnovAction to skrót od “Innovation In Action” czyli innowacja w praktyce

0

6 listopada 2017 podczas tegorocznej, 23. już edycji SAS Forum będzie można uczestniczyć w sesji InnovAction. Jest to nowa formuła w cyklicznych konferencjach SAS, do której zapraszamy przedstawicieli firm z całego świata, aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami z wdrożeń rozwiązań analitycznych, które diametralnie zmieniły sposób prowadzenia biznesu. 

Nie koncentrujemy się na specyficznych technikach analitycznych, ale na roli zaawansowanej analityki w procesie transformacji.

Obok przykładów praktycznych zastosowań uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji będzie można zapoznać się z doświadczeniami w wykorzystaniu analityki strumienia danych w świecie Internetu Rzeczy, a także zaawansowanych metod optymalizacyjnych.

W trakcie sesji będzie można zapoznać się również z praktycznymi zastosowaniami metod optymalizacyjnych wykorzystujących analitykę preskryptywną. Dzięki niej część decyzji biznesowych zaczynają podejmować za nas maszyny, oczywiście przy pełnej kontroli sprawowanej przez człowieka.

InnovAction z pewnością zainspiruje każdego, kto szuka nowych zastosowań analityki w biznesie: przygotowaliśmy innowacyjne prezentacje z sektora ubezpieczeniowego, high-tech, telekomunikacji, a także z dziedzin, które dopiero wchodzą do głównego nurtu biznesu, takich jak cyberbezpieczeństwo.

W strefie demo będzie można własnoręcznie dotknąć Internetu Rzeczy poprzez obserwację zastosowania telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Dzięki połączeniu danych zbieranych z sensorów umieszczonych w testowych samochodzikach i ich przetwarzaniu w czasie rzeczywistym będzie można zobaczyć jaki potencjał tkwi w Usage Based Insurance.

Jest to nowy model biznesowy kalkulacji ryzyka ubezpieczeniowego w oparciu o telematykę i indywidualne podejście do klienta.

Trendy na rynkach zachodnich wskazują, że będzie to przyszłość rynku ubezpieczeniowego.

Weź udział w InnovAction i zobacz już dziś, jak nasi klienci transformują swój biznes dzięki innowacjom w analityce.

Tags
Share

About Author

Łukasz Pietrowski

Łukasz is a Project Management & Architecture Team Manager with 15 years of experience in architecting data management and advanced analytics solutions respecting TOGAF principles. He managed large scale projects aimed to maximize the value of data sources in business processes, especially for fraud management and insurance pricing. He is focused on real-time processing and analytics use cases for Internet of Things or telematics.

Leave A Reply

Back to Top